Strona główna » Nieruchomości
Jako ekspert finansowy oprócz pomocy przy uzyskaniu kredytu hipotecznego czy gotówkowego zajmuje się również pomocą przy sprzedaży lub kupnie nieruchomości. Współpracuję również z najbardziej doświadczonymi osobami na rynku.

Nieruchomości

Ekspert ds. nieruchomości

Kamil Kryński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim, ukończył Studia Podyplomowe na o kierunku Wycena Nieruchomości. Z trójmiejską branżą nieruchomości związany od 2013 roku. Pracując w największej korporacji w Polsce przeprowadził z powodzeniem ponad 200 transakcji na rynku wtórnym i pierwotnym. Zebrane doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz wiedza pozwoliły mu osiągnąć sukcesy i przede wszystkim zdobyć zaufanie Klientów. Kamil doradzi jak sprzedać, wynająć nieruchomość, zakupić nowe lokum na rynku wtórnym lub pierwotnym. Owocna współpraca zaczyna się już od pomocy w wyszukaniu najodpowiedniejszej nieruchomości aż do podpisania korzystnych warunków umowy.
Człowiek
Zadzwoń do mnie

694 553 430

Ekspert ds. nieruchomości

Mariusz Zimnowodzki

Nazywam się Mariusz Zimnowodzki. Od 3 lat spełniam marzenia moich Klientów o własnym M. Do branży nieruchomości trafiłem po 10 latach pracy w finansach. Od tego czasu związany byłem z jednym z największych biur na ogólnopolskim rynku nieruchomości. Posiadam aktualną licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami PFRN: 26340. W pracy najważniejszy jest dla mnie profesjonalizm i bezpieczeństwo moich Klientów. Chcę, aby powierzając mi swoją nieruchomość lub zlecając mi znalezienie tej wymarzonej mieli pewność, że są w dobrych rękach.
Mariusz Zimnowodzki
Zadzwoń do mnie

797 697 020

Ekspert ds. nieruchomości

Anna Dobkowska

Silny charakter i nietuzinkowa osobowość sprawiają, że Anna Dobkowska idealnie odnajduje się na rynku nieruchomości. Jej klienci cenią w niej upór i stanowczość w negocjacjach, jak również konsekwencje w dążeniu do znalezienia wymarzonego mieszkania. Jeżeli macie problem ze znalezieniem nieruchomości lub jej sprzedażą, zgłoście się do Ani.
Anna Dobkowska
Zadzwoń do mnie

505 106 349

Wycena nieruchomości

Wycena nieruchomości jest bardzo istotnym elementem każdego kredytu zabezpieczonego. Oszacowanie nieruchomości często determinuję cenę kredytu – im wyższa wartość tym warunki kredytowania jest lepsze.

Współpracuje tylko ze sprawdzonymi rzeczoznawcami.

Jeśli potrzebujesz wyceny to skontaktuj się  z:

Rzeczoznawca Majątkowy Tomasz Maliszewski
Centrum Obsługi Nieruchomości

80-425 Gdańsk, Adama Mickiewicza 9/8

Telefon: 667-989-344

Masz pytania?

Umówmy się na rozmowę

Zostaw wiadomość lub zadzwoń
T: 888 533 266

    Używamy ciasteczek dla sprawniejszego korzystania ze strony. Polityka prywatności