Strona główna » O mnie
Jestem Bartek

O mnie

Bartosz Kalka
Opowiedz mi o swoich marzeniach a ja opowiem ci o twoich możliwościach. Wspólnie stworzymy plan i na każdym kroku będę cię wspierać w realizacji wyznaczonego celu.

Zakup? Remont? Inwestycja? a może budowa własnego domu? Dziś oferta kredytowa jest zróżnicowana – pozwól mi żebym pokazał Tobie wszystkie za i przeciw.

Jeśli trafiłeś do mnie to znaczy że szukasz doświadczonego eksperta. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych i konsolidacyjnych. Na rynku finansowym funkcjonuję od 14 lat, swoje pierwsze umiejętności nabyłem w banku a następnie w największej polskiej firmie zajmującej się pośrednictwem kredytowym.

Współpracuje tylko ze sprawdzonymi instytucjami finansowymi. Moim priorytetem jest dopasowanie najkorzystniejszego finansowania. A co to jest najkorzystniejsze finansowanie? Najniższe oprocentowanie? Najniższa prowizja? A może coś innego? Do każdej transakcji podchodzę indywidualnie bo każdy klient ma inne wymagania: jeden szuka kredytu długoterminowego a inny kredytu na flipa i najważniejsze będzie brak prowizji za udzielenie i od wcześniejszej spłaty.

Spotkajmy się i porozmawiajmy.

Moje specjalizacje


To sześć segmentów mojej działalności

Używamy ciasteczek dla sprawniejszego korzystania ze strony. Polityka prywatności